Buttony

Buttony, lidově řečeno “placky” jsou zbrusu novou érou zábavy! Spojení fotostudia a focení lidí na večírku a jejich okamžité vlisování do buttonů, které si prostě zamilujete. Představujeme Vám jedinečný multifunkční ateliér s výrobou buttonků přímo na místě. Když už fotky nestačí, jsou na řadě placky. Několik druhů velikostí a hlavně podlážek, které nám umožňují udělat z nich buď klasický špendlík k připíchnutí na tričko, magnet na lednici, stojánek na stůl nebo dokonce zrcátko do kabelky. Buttonky se tak stávají multifunkčním talismanem, který může sloužit po celý rok nejen jako vzpomínka.

Pojďte z Vaší akce udělat nezapomenutelný zážitek!

malý set – klasický: 1 + 1 + 1 (fotograf, grafik, razič placek) do 300 lidí
velký set – maxi: 1 + 2 + 2 (fotograf, grafici, raziči placek) od 300 lidí výš

Fotokoutek

Fotokoutek je zábava na večírky, společenské akce, konference no prostě všude, kde se chtějí lidé bavit. Je to také památka, kterou si odnese každý domů a uchová si tak hezkou vzpomínku na své nástěnce, nebo ve svém diáři. Fotokoutek je multifunkční ateliér, který se kompletně celý postaví kdekoliv budete chtít. A protože víme, že nejhorší je čekání, proto jsme pro Vás připraveni pracovat v tandemu se dvěma grafiky zároveň!

Velké akce se stovkami návštěvníků tak nebudou zatíženi jejich čekáním! Součástí fotokoutku je pozadí, světla, fotoaparát, fotograf, grafik, počítač i tiskárna. Fotografie budou podle vašich představ. Na pláži, s piráty, s popovou hvězdou, s Ferrari. Cokoliv jste chtěli v životě zažít pro Vás vymyslíme a vyrobíme. Pozadí je vždy připravené na míru, aby zapadlo do stylu Vaší akce. Připravili jsme také nejrůznější rekvizity, se kterými se hosté nikdy nebudou nudit.

malý fotokoutek – klasický: 1 + 1 (fotograf, grafik) do 400 lidí velký
maxi fotokoutek: 1 + 2 (fotograf, 2 grafici) od 400 lidí