Jsme produkční agentura, která pomáhá s organizací vašich akcí všeho typu. Vybereme společně vhodné místo, kde se váš event uskuteční, vyrobíme pro vás video-podklady podle přání, kterými své zaměstnance nebo hosty budete motivovat do dalších let a zajistíme vám také celkovou dokumentaci akce. A to buď formou natočení promovidea nebo fotografií.
Naše služby jsme rozšířili také o kamerový přenos přímo na projektory během večera, může být přenášen do televize, sestříhán do záznamu a také jsme schopni ho streamovat online na webové stránky.
Je nám jasné, že nejrůznější setkání zaměstnanců nejsou vždy jen o práci. Vybrat si proto můžete z několika zajímavých nabídek našich zábavných aktivit pro vaše hosty. Je důležité, aby se na vámi pořádané akci nezapomnělo i dlouho po jejím skončení. Co takhle nějaká památka, která ji bude připomínat na nástěnce
v kanceláři nebo v sobě nosit vzpomínku na zážitky z večírku po celý rok?
A po akci pro vás vyrobíme speciální poděkování, graficky pro vás zpracujeme ty nejlepší okamžiky do atraktivní pohlednice nebo poděkování. Zároveň to může být báječná pozvánka na novou, další akci.
Pomůžeme vám s čím budete chtít. I se samotnou organizací na místě. Staneme se vaším partnerem na dobu, po kterou nás budete potřebovat.
Pracujeme tak, abychom byli na výsledek naší práce pyšní.